Міносвіти частково переходить на дистанційний режим роботи

Міністерство освіти і науки переводить частину працівників на дистанційний режим роботи та призупиняє прийом громадян.


Водночас уся кореспонденція, зокрема звернення, буде опрацьовуватись у звичному режимі, - повідомили в прес-служба Міносвіти.

 

Відповідний наказ МОН № 406 від 16.03.2020 “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19” підписав в.о. Міністра освіти і науки Юрій Полюхович.

“Рішення про перехід роботи Міністерства на дистанційний формат було ухвалено відповідно до рішень Президента, РНБО, Уряду та столичної влади. У період, коли держава вживає максимум заходів, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції, ми також маємо подбати про безпеку та здоров’я своїх працівників. Водночас навіть у дистанційному режимі МОН продовжить виконувати всі необхідні завдання”, – зазначив в.о. Міністра Юрій Полюхович.

Окрім того, скасовуються або відтерміновуються раніше заплановані наради, перевірки, атестаційні та акредитаційні експертизи тощо.

На час призупинення прийому громадян відправити звернення можна на поштову чи електронну адресу МОН або ж залишити у скриньці для прийому кореспонденції.


Поділіться з друзями:   

Останні новини