Виші закінчать навчальний рік у дистанційному режимі, - Любомира Мандзій

Заклади вищої освіти заклади в Україні в зв'язку з карантином завершать навчальний рік дистанційно.


Також віддалено відбудеться сесія, якщо тільки не зміниться епідеміологічна ситуація. Про це в.о. міністра освіти Любомира Мандзій заявила в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Ми дали рекомендаційного листа закладам вищої освіти щодо організації закінчення навчального року. Виходячи з ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. І заклади вищої освіти мають бути готові завершити навчальний рік", -сказала вона.

Мандзій уточнила, що період проведення сесій зміщуватися не буде.

"Тобто викладачі закладів зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували підійти організовано до закінчення навчального року і закінчити його в терміни, які були передбачені, організувати дистанційно складання іспитів, і сесії. Якщо буде змінена епідеміологічна ситуація і будуть зняті обмеження щодо можливості відвідин закладів вищої освіти, то, безперечно, заклади вищої освіти зможуть організувати сесію в аудиторіях", - пояснила вона.

На таких же умовах будуть проводитися випускні іспити у закладах вищої освіти. "Технічні можливості у закладів вищої освіти були. І вони можуть організувати цей процес дистанційно", - підкреслила Мандзій.


Поділіться з друзями:   

Останні новини