Тестування ЄДЕБО пройшло успішно, - Міносвіти

Вчора, 30 липня о 22:00, завершилось тестування електронних кабінетів вступників.


Протягом двох днів майбутні бакалаври створили 12 тис 828 тестових е-кабінетів, із яких активували 12 821 і спробували подати через них 9 191 заяву на вступ. Магістри, які цього року вперше подають заяви до вишів в електронній формі, теж ознайомились із роботою своїх е-кабінетів  було створено 2 тис 305 кабінетів, із них активовано 2 тис 304, подано заяв — 1 тис 828. Усі тестові кабінети та заяви будуть видалені з системи до кінця сьогоднішнього дня — повідомили в ДП “Інфоресурс”.

“Перевірка роботи системи вступу напередодні її офіційного старту є важливим елементом підготовки, ми перевіряємо, як система справляється з навантаженням, чи всі алгоритми працюють добре. Вступники тим часом можуть ознайомитись із інтерфейсом кабінету та технологією подання заяв”, — зазначила директорка ДП “Інфоресурс” Оксана Бєлік.

Реєстрація електронних кабінетів почнеться вже завтра, 1 серпня о 10:00, і буде тривати до моменту завершення подання заяв.

Звертаємо увагу. Під час реєстрації електронного кабінету на основі ПЗСО вступник вказує:

  • номер, PIN-код та рік отримання сертифіката ЗНО; (цьогоріч абітурієнти мають право подавати сертифікати ЗНО за різні роки: 2018, 2019 та 2020 з усіх предметів та за 2017 з усіх, крім іноземних мов. Сертифікати різних років можна комбінувати);
  • серію та номер документа про повну загальну середню освіту;
  • середній бал додатка до документа про ПЗСО.

Поділіться з друзями:   

Останні новини