У "Слузі народу" хочуть заслухати пояснення уряду щодо скорочення видатків на освіту

Кабінет міністрів України має дати детальне пояснення щодо скорочення видатків на освіту у проєкті державного бюджету на наступний рік.


Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, голова партії "Слуга народу", перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Парламентар прокоментував інформацію про те, що члени парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій планують голосувати проти проєкту держбюджету на 2021 рік або ж утриматися під час голосування з огляду на те, що видатки на освіту на наступний рік суттєво скорочені.

"Є така думка. Я думаю, що, якщо уряд пояснить – він уже сьогодні намагався пояснювати, – якщо він більш детально пояснить, що це за скорочення, на що вони йдуть... Там велика частина скорочень пов'язана з тим, що мінімальна заробітна плата буде зростати не з 1 липня, а з 1 грудня, як там планувалося до цього. Але є і скорочення капітальних видатків. Треба, відповідно, щоб уряд пояснив, що він має на увазі, де будуть скорочуватись капітальні видатки тощо", – зазначив Олександр Корнієнко.


Поділіться з друзями:   

Останні новини