Кожен викладач зможе претендувати на посаду з окладом від 4000 доларів, - Сергій Шкарлет

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет прокоментував у своєму Telegram-каналі питання про заробітну плату для викладачів Президентського університету.


«Був дуже здивований читати коментарі на кшталт “а чим інші викладачі з інших ЗВО гірші?”. Сподіваюся, що такі недоречні маніпуляції не знаходять підтримки серед, власне, професорсько-викладацького складу нашої вищої школи», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр наголосив, що рівень заробітної плати освітян в Україні має підвищуватися. Це очевидний факт. І тому ми працюємо над створенням гідних умов оплати праці з метою наближення до світових стандартів, заохочуємо  найкращих та найбільш сумлінних, щоб стимулювати розвиток здорової конкуренції, яка й сприяє подальшим успіхам нашої сфери освіти.«Викладати в новому університеті будуть не якісь «щойно народжені» вчені, а наші українські викладачі, які сьогодні працюють у різних університетах країни. Саме вони матимуть нагоду на конкурсній основі стати частиною професійного  колективу інноваційного наукового проєкту Президента. І критикувати за наміри гарантувати їм високий рівень оплати праці – це принаймні дивно», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Міністр зазначив, що як освітянин і колишній ректор особисто пишається українськими викладачами й науковцями, їхніми досягненнями, прагненням до розвитку й численними перемогами на міжнародних освітніх заходах їхніх студентів.

«Вважаю, що українські викладачі вже сьогодні успішно конкурують своїми знаннями й своїми педагогічними досягненнями у світі. А тому анонсовані плани про гідну оплату їхньої праці я як Міністр освіти і науки України  буду відстоювати й надалі», – наголосив Сергій Шкарлет.


Поділіться з друзями:   

Останні новини