В ЗНУ презентували проект «Шлях до успіху»

Проект, представлений в Центрі бізнес-освіти ЗНУ, створено за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради, освітніх центрів ЗНУ та молодіжної міської ради Запоріжжя. Проект має сприяти розкриттю підприємницького потенціалу молоді міста.


Під час його реалізації заплановано проведення циклу семінарів – тренінгів для представників малого бізнесу, підприємців, управлінців, студентів вищих навчальних закладів. «Шлях до успіху» дозволяє учасникам обмінятися досвідом, отримати відповіді на питання, які постають під час ведення підприємницької діяльності, за допомогою інтерактивних занять моделювати проблему і знаходити шляхи виходу з неї.

Як зазначив куратор освітніх центрів ЗНУ, доктор історичних наук, професор Геннадій Васильчук подібні семінари дають можливість не лише отримати знання і навички, необхідні потенційним бізнесменам, а й дають змогу оцінити свої можливості, знайти правильний шлях професійної реалізації.

Голова комісії з розвитку підприємництва молодіжної ради міста Запоріжжя Геннадій Устинов наголосив, що оскільки всі бізнесмени працюють в уже існуючому правовому полі, не маючи змоги змінити його, для них корисно навчитися вмінню адаптуватися до діючих законів.

Представник департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко звернув особливу увагу на те, що проект реалізується системно, має підтримку влади, до викладання залучені досвідчені фахівці. Це гарна можливість не лише для студентів, а і для діючих підприємців отримати відповіді на запитання, які постають перед ними.

Наталія Логвиненко, ЗНУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...