Кабмін об’єднав два одеські виші

Кабінет міністрів ухвалив рішення про об'єднання двох одеських вишів - Національної академії харчових технологій і Аграрного університету.


Про ухвалення відповідного розпорядження на сьогоднішньому засіданні Кабміну повідомив журналістам міністр освіти і науки Дмитро Табачник, передає УНІАН.

«Кабінет міністрів ухвалив рішення приєднати до Національної академії харчових технологій Аграрний університет», - сказав Табачник.

Він пояснив, що таким чином вдасться забезпечити підготовку фахівців, які працюють в аграрній і переробній сферах сільського господарства, в одному виші.

«Буде повністю вся лінійка - від вирощування продуктів до їх переробки і зберігання», - підкреслив Табачник.

Міністр також відзначив, що у результаті такого об'єднання рівень дипломів випускників-аграріїв підвищиться, оскільки це буде диплом не просто університету, а національного університету.

Натомість депутат від "Батьківщини", голова комітету ВР з питань освіти і науки Лілія Гриневич на своїй сторінці у Facebook написала, що закриття вишів відбувається без погодження з колективом, і "навіть без їх повідомлення".

Як повідомлялося, в 2012 році Одеська державна академія холоду була приєднана до Одеської національної академії харчових технологій.


Поділіться з друзями:   

Останні новини