Студенти НУХТ навчаються у Литві за програмою отримання подвійних дипломів

Завдяки підписанню Національним університетом харчових технологій двостороннього договору з Вільнюським університетом, що передбачає отримання подвійного магістерського диплому, студенти НУХТ отримали можливість навчатись за кордоном.

Магістри факультету економіки і менеджменту НУХТ, спеціальності «Менеджмент організації та адміністрування» вже розпочали навчання за цією програмою. Протягом осіннього семестру студенти навчались у Національному університеті харчових технологій та успішно склали всі дисципліни, передбачені спільними навчальними планами.

З 4-го лютого почався другий етап їх навчання, що проходить у Каунасі (Литва). Навчальний процес ведеться англійською та російською мовами. Крім визначених навчальним планом дисциплін, студенти факультативно вивчають Business English. Також протягом періоду навчання студенти мають захистити наукову роботу за обраною темою,  попередньо узгодженою із науковим керівником.

Протягом наступних 2-ох місяців навчальний процес забезпечуватимуть досвідчені професори та доценти Каунаського гуманітарного факультету Вільнюського університету: декан факультету професор Driaunys Kestutis, завідувачі кафедр, професори Audrius Lopata, Virginija Jureniene та інші.

Крім виконання графіку навчального процесу, наукової насиченості програми, перед студентами НУХТ відкривається можливість знайомств, обміну досвідом та налагодження контактів зі студентами всієї Європи, оскільки проживають вони в інтернаціональному студмістечку, що приймає студентів 5-ти університетів Каунаса.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...