Ректора Національного фармацевтичного університету Валентина Черних обрано академіком НАН України

6 березня 2015 року відбулося засідання Загальних зборів НАН України, на якому було обрано дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів НАН України.


Академіком відділення хімії став ректор Національного фармацевтичного університету, професор В.П. Черних. Це історична подія не лише для НФаУ, а й для фармації України.

Працюючи понад 50 років у фармації, багато років очолюючи університет, В.П. Черних відстоював значення фармації на державному рівні: у Верховній раді, Кабінеті Міністрів, Адміністрації Президента, Міністерствах охорони здоров’я, освіти і науки. Ставши з 1997 р. членом-кореспондентом НАН України, він постійно привертав увагу до питань створення лікарських препаратів і розвитку фармації як стратегічно важливої складової охорони здоров’я та національної безпеки країни.

Представництво фармації в НАН України, безумовно, сприяє розвиткові наукових напрямків, пов’язаних з розробкою лікарських препаратів і розвитком імпортозамінних виробництв у нашій державі.

Фармацевтична громадськість Національного фармацевтичного університету пишається своїм видатним ректором і бажає йому доброго здоров’я, звершень і перемог, нових відкриттів!

VIVAT ПЕРШОМУ АКАДЕМІКУ ФАРМАЦІЇ!

 

Колектив НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини