У спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято присвячене Всесвітньому дню здоров’я

7 квітня 2015 року у всьому світі проходили спортивні змагання і свята, які нагадують людям про важливість занять спортом і допомагають їм бути здоровими, міцними, спритними та сильними. Здоров’я потрібно берегти, про нього треба турбуватися з ранніх років життя.


У Національному фармацевтичному університеті керівництво завжди підтримує спортивно-масовий рух.

Вже доброю традицією стала участь у спортивному святі до Всесвітнього дня здоров’я ректора НФаУ, академіка НАН України В.П. Черних, який сам веде активний спосіб життя, займається спортом і показує приклад молодим людям.

У привітальному слові під час відкриття заходу В.П. Черних зазначив: «Ми дійсно приділяємо велику увагу здоров’ю. Коли людина здорова, їй хочеться всього – і жити, і радіти сонцю, і дарувати радість іншим. У фізично-оздоровчому комплексі НФаУ є багато спортивних секцій, і кожен може обрати собі заняття до вподоби.

Зі святом, дорогі друзі, здоров’я, щастя, любові!»

Розпочалося свято флешмобом – масовою зарядкою студентів та викладачів під бадьору музику. Всього на святі були присутні приблизно 350 студентів, 185 з яких брали участь у флешмобі.

Перед тим, як розпочалися змагання, свою силу, спортивну підготовку, витривалість продемонстрував ректор НФаУ В.П. Черних. Валентин Петрович провів майстер-клас з підняття пудової гирі (16 кг) різними способами (на мізинці, так званим способом «на попа», жонглювання). Разом із ректором вправлявся у піднятті гирі Л.М. Канцедал – майстер спорту з греблі, проректор з адміністративно-господарської роботи. Не кожен зміг повторити вправи ректора!

Видовищним став виступ студентів НФаУ зі спортивної гімнастики і акробатики. Свої вміння показали майстер спорту зі спортивної гімнастики Дмитро Воронько (фармацевтичний факультет, І курс) і кандидат у майстри спорту з акробатики Андрій Ближенський (факультет промислової фармації, І курс).

Спортивні змагання – головна частина свята здоров’я. За звання найкращого у турнірі з гирьового спорту змагалися 8 студентів, а також силу у піднятті гирі під керівництвом В.П. Черних показали викладачі НФаУ.

Призові місця серед студентів розподілилися таким чином:

  • І місце – В’ячеслав Бутенко, фармація, І курс;
  • ІІ місце – Антон Семенець, фармація, І курс;
  • ІІІ місце – Михайло Грубник, фармація, І курс.

Другим конкурсом було перетягування канату між командами студентів та викладачів. Перемогла команда студентів, адже їм допомагав сам В.П. Черних!

Ректор НФаУ нагородив переможців турніру з гирьового спорту грамотами, медалями; команду студентів, які перемогли у змаганні з перетягування канату, – кубком, а всіх учасників – солодкими призами.

Свято закінчилося, але спорт залишається з нами на все життя. Захід, присвячений Всесвітньому Дню здоров’я, підтвердив хорошу спортивну підготовку, а отже, міцне здоров’я і студентів, і викладачів НФаУ.

Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини