Уряд затвердив порядок виготовлення документів про вищу освіту у 2015 році

Кабінет Міністрів України постановою «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» від 31 березня 2015 року № 193 унормував порядок   виготовлення документів про вищу освіту у 2015 році.


Як повідомляє прес-служба МОН України, відповідно до статті 7 Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади самостійно виготовлятимуть та видаватимуть документи про вищу освіту.

Окрім того, встановлено граничну вартість виготовлення документів про вищу освіту державного зразка у розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 34 гривні (у 2014 році ця сума становила 79 гривень).

На виконання Закону України «Про вищу освіту» також затверджено перелік інформації, яка повинна міститися в документах про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка,

Уряд доручив Міністерству освіти і науки у місячний строк затвердити форми документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка, додатків до них, зразка академічної довідки.

Слід зазначити, що питання пов’язані із визначенням технічного опису бланків документів про вищу освіту (наукові ступені), їх дизайну, способу та місця виготовлення, визначаються вищими навчальними закладами самостійно.

Міністерство освіти і науки лише затверджує форму документа (зміст викладу відповідної інформації) та взаємодію вищих навчальних закладів  з Єдиною державною електронною базою з питань освіти у процесі формування реєстраційного номеру документа про вищу освіту (наукові ступені) в зазначеній базі.

Міністерство освіти і науки України, Державне підприємство «Інфоресурс» не мають жодних правових підстав щодо централізованого виготовлення документів про вищу освіту (наукові ступені).


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...