Міністра Табачника назвали “інтелектуалом і хорошим адміністратором”

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк каже, що владі відомо про великі суми внесків для першокласників у Луцьку.


«Нам про це відомо, – заявив на чаті Волиньради Курилюк. – І обласна влада з минулого року намагається врегулювати стосунки у форматі «навчальний заклад-батьки». Ми звертали увагу керівника галузі освіти на те, щоб ці стосунки були задукоментовані (квитанція, чек та звіт про використані кошти). Це зроблено в Ковелі. Ці стосунки повинні бути прозорими. Обов’язково має публічна звітність. Хотілося б, щоб активнішою і прагматичнішою була позиція батьківських комітетів. Потрібно правильно визначати пріоритети в потребі класу чи школи. Тому цю роботу буде продовжено. Я думаю, найближчим часом це питання врегулюємо».

Крім того на чаті Олександр Курилюк назвав діючого Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника «інтелектуалом». «В принципі, не будемо оцінювати Міністра та його позицію. Хоча, потрібно визнати, що Дмитро Табачник є інтелектуалом і хорошим адміністратором та менеджером. Це можуть підтвердити й освітяни, які брали участь в розширеній колегії Міністерства освіти, науки, молоді і спорту, вони ділилися враженнями про конструктив у роботі Міністра. Потрібно зрозуміти, що йому дісталася нелегка ноша. В галузі є чимало проблем, які потребують вирішення», – сказав волинський депутат і чиновник.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...