У НФаУ відкрито інноваційний клас для відпрацювання практичних навичок майбутніми фахівцями

23 листопада 2015 р. у на кафедрі клінічної фармакології ІПКСФ Національного фармацевтичного університету, адміністрація якого традиційно ретельно підходить до оснащення матеріально-технічної бази, відкрили інноваційний клас для відпрацювання практичних навичок.


Клас розрахований на невелику групу студентів (до 10 осіб одночасно) і орієнтований на відпрацювання практичних навичок студентами та інтернами, а також на підвищення кваліфікації провізорів і викладачів біомедичних дисциплін.

Новий симуляційний клас розміщений на 34 квадратних метрах. Візуально приміщення значно розширюють банери, зображення яких має просторову перспективу. Одну половину робочої площі займає імпровізована аптека. За паспортом, модуль «Аптека» дозволяє відпрацьовувати провізорам-першостольникам навички вибору безрецептурного препарату згідно з протоколами провізора, корекцію лікарського рецепту та вибір аналога за фармакологічною дією, проведення фармацевтичної опіки тощо.

Друга частина навчального класу задіяна під модуль інтенсивної терапії з лікарняним обладнанням і муляжами пацієнтів. Модуль «Клініка» дозволяє відпрацювати навички розрахунку дози лікарського засобу, визначення можливої взаємодії ліків та шляхів їх введення тощо. І все це – з позиції персоналізованої медицини.

Клас відноситься до п’ятого рівня реалістичності з семи можливих, його матеріально-технічна база відповідає європейським навчальним нормам. Стимуляційний майданчик не має аналогів в Україні, адже орієнтований саме на практичні навички фахівця фармації.


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини