В Університеті «Україна» дбають про високий рівень фахової підготовки майбутніх юристів

Із цією метою керівництво Інституту права та суспільних відносин (ІПСВ) Університету «Україна» ініціювало підписання Меморандума про   співробітництво   в   галузі   освітньої   діяльності з Головним територіальним управлінням юстиції м. Києва.


26 лютого 2016 року делегація Головного територіального управління юстиції м. Києва на чолі з начальником Станіславом Куценком, у складі: радника начальника Олександра Бика та прес-секретаря Ксенії Лацвієвої, відвідала Університет «Україна». У зустрічі з гостями навчального закладу взяли участь президент Університету «Україна» Петро Таланчук, проректор Ростислав Дубас, директор ІПСВ Андрій Терещенко.

У ході зустрічі її учасники визначили пріоритетні напрями співпраці, а саме: комплексна підготовка спеціалістів, перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів; організація та проведення науково-дослідної роботи у сфері правознавства; організація профорієнтаційної та методичної роботи. Одним із напрямів співпраці Головного територіального управління юстиції м. Києва та Університету «Україна» є здійснення спільних заходів щодо задоволення потреб органів юстиції міста Києва у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов шляхом розширення спектру можливостей працевлаштування випускників та узгодження дій щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості в регіоні.

Підписання Меморандума відбулося в рамках засідання Вченої ради Університету «Україна» 26 лютого 2016 року. Від Університету «Україна» документ підписав П.М.Таланчук, від Головного територіального управління юстиції м. Києва – С.І. Куценко.


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...