Турбота про кожного: Уряд у 2016 році скоротить мережу вищих навчальних закладів на 10%

"Турбота про кожного" - це назва пункту Плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік, в якому один з підпунктів стосується освітньої галузі.


Для того щоб кожен студент та освітянин відчув обіцяну в назві 3-го розділу Плану "турботу", Кабмін активізує проведення реформ у галузі, в тому числі, обіцяно скоротити мережу вишів на 10% з метою її вдосконалення.

"Скорочення кількості вищих навчальних закладів та вищих спеціалізованих навчальних закладів на 10 відсотків (сукупно)", - передбачено планом.

Крім того, документом передбачено затвердження не менш як 50 відсотків запланованої кількості стандартів вищої освіти за спеціальностями та ступенями, з метою їх відповідності вимогам Закону України “Про вищу освіту” та гармонізації з європейським проектом TUNING

Для реалізації академічної доброчесності у вищих навчальних закладах планом передбачено створення національного репозитарію академічних текстів, проведення вищими навчальними закладами обов’язкової перевірки на плагіат письмових робіт здобувачів освіти.


Поділіться з друзями:   

Останні новини