НФаУ отримав ряд відзнак на міжнародній виставці вищих навчальних закладів

Національний фармацевтичний університет взяв у участь Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка проходила 17-19 березня 2016 р. у Києві, в Палаці дітей та юнацтва.


Організатором заходу виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставка «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно має статус міжнародної та включена до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Цьогорічна виставка зібрала цього року 750 учасників із 17 держав світу.

Традиційно переважна більшість учасників – це навчальні заклади різних рівнів акредитації. Виші приїжджають на цю виставку не лише продемонструвати власні здобутки, а поборотися за перемогу у численних рейтингових конкурсних проектах.

Особливістю виставкової діяльності НФаУ у цьому році став новий вектор – участь у програмі конференцій та семінарів заходу науковців університету. Так, з доповіддю на тему: «Досвід впровадження системи управління якістю у Національному фармацевтичному університеті» провів презентацію завідувач кафедри управління якістю, кандидат фармацевтичних наук, доцент, голова робочої групи з розробки системи управління якістю, головний аудитор системи управління якістю НФаУ В.О. Лебединець.

Національний фармацевтичний університет отримав Гран-Прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», виборов золоту медаль у тематичній номінації «Лідер міжнародної діяльності», був відзначений сертифікатом «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus, дипломом «За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір», іменною відзнакою ректору НФаУ, академіку НАН України В.П. Черних – почесною грамотою «За плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти».

Ці відзнаки – не лише рейтингові показники. Це спільна перемога колективу Національного фармацевтичного університету, визнання його цілеспрямованої роботи з особистим внеском кожного співробітника.


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...