Відбулися урочистості з нагоди випуску студентів денної форми навчання НФаУ

Від імені професорсько-викладацького колективу НФаУ з вітаннями та найщирішими побажаннями до винуватців свята звернувся ректор університету, академік НАН України В.П. Черних.

Одним із побажань випускникам було прохання не забувати alma mater, як бажані гості відвідувати рідні аудиторії та викладачів, які протягом п’яти років віддавали тепер вже дипломованим фахівцям знання та душу. Ректор побажав учорашнім студентам успіху і натхнення, вдалої професійної реалізації та благополуччя.

З теплими словами до випускників також звернулися декани факультетів. Свої оригінальні вітання декани оформили у пісенне попурі з українських пісень.

Завдяки культурному центру НФаУ атмосфера у залі була сповнена особливою зворушливістю, а програма свята - напрочуд різноманітною, місцями навіть несподіваною. Так, один із випускників зробив своїй коханій дівчині, також випускниці, пропозицію руки та серця зі сцени. Важко сказати, хто був вражений більше — дівчина, якій зробили пропозицію, чи глядачі. Перед присутніми у залі колегами-випускниками та гостями свята дівчина дала згоду, публіка дружніми вигуками й оплесками поздоровила заручених.

Після закінчення концертної програми відбулося урочисте вручення дипломів. Усього дипломи НФаУ отримали більш ніж півтисячі випускників фармацевтичного факультету № 1, фармацевтичного факультету № 2, фармацевтичного факультету № 3, медико-фармацевтичного факультету і факультету промислової фармації, управління та адміністрування.


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...