Урядом призначено академічну стипендію студентам вищих навчальних закладів та аспірантам

З метою створення найсприятливіших умов для здобуття молоддю вищої освіти і заохочення найбільш обдарованих студентів та аспірантів Урядом здійснюється призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам.


Тож, сьогодні, на засіданні Уряду схвалено відповідне розпорядження, яким здійснено призначення  стипендії студентам вищих навчальних закладів на ІІ семестр 2010/2011 навчального року та аспірантам на 2011/2012 навчальний рік.

Зазначимо, що ще у 2011 році постановою Кабінету Міністрів України N 980 «Про заснування академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам» засновано 100 стипендій студентам та 35 стипендій аспірантам державних вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

Стипендія студентам вищих навчальних закладів призначається двічі на рік. З 1 січня 2008 року розмір стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів становить 850 гривень.

Стипендія аспірантам призначається один раз на рік і її розмір дорівнює окладу викладача-стажиста збільшеного на 15% (станом на 1 квітня 2011 року  становить 1855 гривень).

Академічна стипендія Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам є однією із форм соціального захисту студентів. ЇЇ призначення стимулюватиме обдаровану молодь до досягнення успіхів у навчанні та науковій роботі.


Поділіться з друзями:   

Останні новини