УНП вимагає звільнити Табачника і Могильова через студентські акцій

Українська народна партія вимагає відставки міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника і міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова через негідних дій цих посадових осіб під час студентських «антитабачних» акцій.


Про це йдеться в заяві, прийнятій керівництвом УНП.

«Студентська реакція на згортання реформ в сфері освіти є цілком закономірною, прогнозованою та гарантованої Конституцією демократичною формою опору», - сказано в заяві партії.

Вони переконані, що «неправомірні дії міліції (коли всупереч Конституції і законів, співробітники правоохоронних органів перешкоджають реалізації прав громадян на демократичний протест, застосовують силу проти студентів та інших протестуючих) обумовлені прямими вказівками керівництва, яке і повинно нести відповідальність. Партійці закликають владу прислухатися до представників народу, «який визначається українською Конституцією, як єдине джерело влади в Україні». «Інакше така влада втрачає легітимність, що може стати причиною соціальних заворушень, міжнародної ізоляції України і політичної дестабілізації».


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...