Три українські виші беруть участь у пілотному проекті змішаного навчання освітньої платформи Prometheus

Освітня платформа Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних українських університетах, зокрема у ЛНУ ім. Івана Франка, НТУ «КПІ», УКУ та НУ «Львівська політехніка».


Експерименти зі змішаним навчанням найкращого політехнічного університету світу MIT продемонстрували зростання навчальних результатів студентів на 35%.

Формат змішаного навчання передбачає запровадження онлайн-курсів провідних викладачів країни та світу в традиційний навчальний процес. Замість звичних лекцій і поточного контролю студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання безкоштовних онлайн-курсів, розміщених на платформі Prometheus, від найкращих викладачів України та світу.

Серед масових онлайн-курсів, які будуть використовуватися в рамках пілотного проекту, – легендарний Гарвардський курс основ програмування «CS50», курс Стенфордського університету «Як створити стартап».

Студенти також матимуть можливість вивчати предмети викладачів провідних українських вишів: «Алгоритми та структури даних», «Філософія для непрофільних факультетів», «Підприємництво» та «Основи Web UI розробки».

«Курси повністю інтегровані в навчальний процес університетів. Їхні результати підуть у дипломи, як і звичайні офлайн-предмети, які відвідують студенти», – уточнив співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

В університетах викладачі зможуть приділити більше часу індивідуальній роботі зі студентами, а також забезпечать надійний фінальний контроль знань.

Після завершення пілотного проекту в 2017 році, Prometheus планує ініціювати реформу української вищої освіти на базі змішаного навчання.


Поділіться з друзями:   

Останні новини