Міністр освіти Лілія Гриневич наголошує на важливості міжнародної мобільності для студентів

Відкритість національних освітніх систем, бажання співпрацювати в сфері вищої освіти як між європейськими країнами, так з іншими міжнародними партнерами, є пріоритетами для всіх країн Європи.


Про це йшлося під час зустрічі Міністрів освіти країн Європи (Wider Europe), в якій взяла участь Лілія Гриневич сьогодні, 23 січня, у Лондоні, - передає прес-служба Міносвіти.

«Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід. І для України дуже цінними є такі програми, як ERASMUS+ та HORIZON 2020, адже саме завдяки міжнародній мобільності студенти отримують можливість отримати новий практичний та академічний досвід, обмінятися ідеями з однолітками з інших країн та розширити власну картину світу. Без цього формування справжнього критичного мислення є неможливим», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Забезпечення якості вищої освіти, її відповідність  певним стандартам у різних країнах «широкої» Європи (Wider Europe) та продуктивне налагодження міжнародних зв’язків – були ключовими питаннями, що піднімалися на зустрічі.

Учасники дискусії погодились, що для інтернаціоналізації вищої освіти замало створення міжнародних дослідницьких програм. Потрібно, щоб національні системи освіти були відкритими та гнучкими як для навчання студентів з інших країн, так й до залучення власних студентів до навчання закордоном.

Створення відповідних умов є важливим й для Великої Британії, що зацікавлена в інтернаціоналізації власної вищої освіти в контексті власної освітньої реформи.


Поділіться з друзями:   

Останні новини