Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відвідав посол Туркменістану

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини із візитом побував Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов.


Щонайперше відбулася його зустріч із ректором, професором Олександром Безлюдним.

Адміністрація університету обговорила із поважним гостем ряд питань освітньо-наукової співпраці, організації дозвілля та побуту студентів із Туркменістану, яких в УДПУ навчається близько 260.

Із великою цікавістю Нурберди Аманмурадов знайомився із Українсько-туркменським культурно-освітнім центром, який було відкрито в Уманському державному педагогічному університеті в листопаді минулого року за його ініціативою. Директор Центру доцент Олександр Лаврик провів для поважних гостей екскурсію, розповів про насичену роботу нового структурного підрозділу, культурно-просвітницькі та виховні заходи, спрямовані на адаптацію іноземних студентів до навчання в УДПУ, вивчення української мови, культури тощо. У свою чергу пан Посол подарував центру цінну літературу для розширення світогляду та поглиблення знань студентів.

В ході візиту Нурберди Аманмурадов зустрівся зі студентами, які здобувають вищу освіту в уманських навчальних закладах. Також пан Посол перевірив стан готовності виборчої дільниці для проведення виборів Президента Туркменістану, яку було облаштовано на прохання посольства в актовій залі УДПУ. Відповідно до загальноприйнятих норм та Виборчого кодексу цієї країни іноземні студенти (254 – із УДПУ та 13 – із УНУС), громадяни Туркменістану, змогли взяти участь у голосуванні та віддати свій голос за одного із дев`яти кандидатів на найвищу державну посаду. Процес голосування пройшов у спокійній робочій атмосфері, без жодних порушень. По завершенню голосування виборчі бюлетені доставлені до Посольства Туркменістану.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...