Студенти-заочники фармацевтичного факультету ЗДМУ отримали дипломи

Триста п’ятдесят випускників заочної форми навчання фармацевтичного факультету, успішно склавши державні іспити, отримали дипломи спеціалістів за кваліфікацією «провізор» та «провізор – косметолог».


Усі вони вже працюють у різних регіонах України – від Закарпаття до Криму, вищу освіту здобували задля професійного зростання, підвищення кваліфікаційного рівня. Випускники дарували своїм наставникам квіти, щиро дякували за науку.

Позаду п’ять, або чотири з половиною років  навчання, нелегкої праці, бо її доводилося поєднувати з роботою, попереду – інтернатура, іще один щабель до вдосконалення, набуття досвіду. Вручаючи дипломи, ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник з приємністю  назвав молодих спеціалістів колегами, побажав їм успішно використовувати набуті знання  задля здоров’я і блага народу України.

Юрій Михайлович зазначив, що керівництво вишу, увесь професорсько- викладацький склад послідовно дбає про створення гідних умов навчання студентів, зокрема тих, хто обирає заочну форму. Цьому сприяє неухильне зміцнення матеріально – технічної бази навчального закладу, постійне насичення передовими технологіями, сучасною технікою, що дозволяє студентам й дистанційно отримувати матеріал. Недарма у Запоріжжя приїздить навчатися так багато молоді із усієї України. «Наше завдання – дати вам якомога ґрунтовніші знання , а ви маєте найуспішніше ними скористатися, - зазначив ректор. -  А про те, що ви навчалися у найкращому медичному виші держави, свідчить хоча б той факт, що саме у нас, як ніде, створено багато вітчизняних лікарських  препаратів, які ви пропонуєте в аптеках населенню. Будемо цим пишатися, працювати і розвиватися».

Нинішній випуск – сорок другий в університеті, відколи на другому фармацевтичному факультеті запровадили заочну форму навчання. Для його декана , Олега  Пряхіна, він є сорок першим. Олег Романович чотирнадцять років очолює факультет, дуже відповідально ставиться до організації навчального процесу. З гордістю констатує,    що загалом  отримали вищу освіту в ЗДМУ заочно  вже понад три тисячі спеціалістів. Це ще раз підтверджує, що така форма навчання, зокрема у фармації, виправдовує себе.  Попри складну економічну ситуацію в державі, потяг до навчання у молоді не згасає. От і цього року прийняли на перший курс рекордну кількість заочників -  понад чотириста осіб. Зараз вони приїхали вникати у студентське життя.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...