НУХТ відвідав міністр сільського господарства Чеської Республіки

15 лютого в рамках свого насиченого візиту до України Національний університет харчових технологій (НУХТ) відвідав міністр сільського господарства Чеської Республіки, пан Маріан Юречка разом із делегацією Міністерства сільського господарства та Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою.  


Делегація прибула до нашої країни, щоб взяти участь у відкритті Першого Агрофоруму «Чеська Республіка – Україна», в рамках Міжнародної виставки ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2017», яка працює 15-17 лютого в Києві. Також вони зустрілися з віце-прем'єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе. А наступною їх зупинкою став НУХТ.

Гості поспілкувалися з ректором Анатолієм Українцем, проректором з науково-педагогічної та виховної роботи Ларисою Арсеньєвою, проректором з наукової роботи Олександром Шевченком, проректором з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярославом Засядько. У ході зустрічі вони дізналися про сьогодення університету, зокрема про перехід на європейські навчальні плани, дистанційну форму навчання, започаткування унікальних освітніх програм, за якими більше  ніде в світі ще не готують фахівців («Технології аюрведичних харчових продуктів»), про членство НУХТ у світових і європейських асоціаціях з харчової науки тощо.

Пан Маріан Юречка зазначив, що під час зустрічі з віце-прем'єр-міністром Іванною Климпуш-Цинцадзе йшлося про створення спільних експертних груп, які б працювали над забезпеченням споживачів обох країн якісними і безпечними харчовими продуктами, і у цьому напрямку він великі надії покладає на фахівців саме Національного університету харчових технологій. Також міністр запропонував посприяти у започаткуванні співпраці з Хіміко-технологічним університетом у Празі.

Далі гості університету відвідали кафедру експертизи харчових продуктів. Надзвичайно зацікавила їх наукова лабораторія сенсорного аналізу, де аспірант кафедри Ася Калініченко, що саме працює над дисертаційним дослідженням із використанням електронного «носу», розповіла про можливості пристрою та напрямки наукової роботи кафедри з виявлення фальсифікатів у харчових продуктах. У навчальній лабораторії кафедри доцент Оксана Вашека зробила для гостей експрес-аналіз молока чотирьох торгових марок на наявність у цій продукції антибіотиків, доцент Ксенія Науменко розповіла про можливі форми фальсифікації напоїв – солодких газованих вод і вин, а доцент Оксана Петруша презентувала інструментальні методи експертизи хлібобулочних виробів (на пористість, забарвленість) і інструмент для здійснення аналізу електронне «око». Завідувач кафедри Світлана Усатюк розповіла як здійснюється навчання студентів й про співпрацю кафедри з підприємствами і торговельними мережами щодо виявлення у сировині й готовій продукції шкідливих речовин або фальсифікатів. Натомість пан Маріан Юречка повідомив, що у Чехії найчастіше фальсифікують мед і вина, й поцікавився, яка харчова продукція найчастіше фальсифікується у нашій країні. Він зазначив, що наразі у Чехії зосереджені на встановленні походження продуктів, але при їх ідентифікації існує певна проблема – відсутність бази даних для порівняння, і це має бути спільна праця багатьох країн, які б таку базу створили для загального користування.

Наприкінці зустрічі фахівці НУХТ запросили чеських посадовців і колег брати участь у Міжнародній науково-практичні конференції «Якість і безпека харчових продуктів» та презентували міністрові збірник матеріалів попередньої, а також освітні стандарти по спеціальності, адже саме у цьому виші вперше в Україні була відкрита підготовка фахівців із експертизи харчових продуктів.

 


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...