Парламентом становлено новий розмір іменних стипендій Верховної Ради України

239 голосами “За” Парламентом було прийнято Постанову “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти” щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України  (реєстр. № 6117 від 22.02.2017 р.).

Про це інформує Олександр Співаковський, народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

З сьогоднішнього дня встановлені наступні розміри іменної стипендії Верховної Ради України:

  • для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 1800 гривень на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, — 2300 гривень на місяць.

"Вважаю, що прийняття цієї Постанови та реалізація її положень дадуть змогу забезпечити найталановитіших студентів гідною стипендією, підвищити її статус та рівень довіри до Верховної Ради України, сприятиме призупиненню відтоку найкращих студентів за кордон", - зазначив він.

Крім того, народні депутати України підтримали внесену мною з голосу поправку, згідно якої виплата іменних стипендій у збільшених розмірах буде здійснюватись починаючи з 1 січня цього року.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...