Студент Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став чемпіоном світу з гирьового спорту

Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентин Хмільовий втретє став чемпіоном світу з гирьового спорту.


За першість чемпіонату світу та чемпіонату Європи з цього виду спорту, що проходив в місті Печ (Угорщина) з 28 квітня по 1 травня, взяли участь більше 100 спортсменів із 12 країн світу.

Валентин Хмільовий третє виступав у складі збірної команди України на престижному чемпіонаті такого рівня і втретє підтвердив високий рівень своєї спортивної майстерності. Уманський гирьовик боровся за медалі в таких номінаціях: чемпіонат світу серед студентів поштовх гир 2Х24 кг, де втретє посів перше місце. Валентин виборов також І місце чемпіонату Європи серед дорослих у двоборстві 2Х32 кг та ІІ місце у підйомі гир довгим циклом. Та найяскравішою перемогою Валентина Хмільового на даних змаганнях стало І місце в естафеті по підйому гир довгим циклом 2Х24 кг.

Колектив університету щиро вітає абсолютного чемпіона світу та Європи з гирьового спорту із блискучим виступом та бажає подальших успіхів!


Останні новини