Студентів "добровільно" водили працювати на тестовому відкритті "Олімпійського"

Учора, для перевірки міцністі споруди головної арени Євро-2012, НСК "Олімпійський", і того, як волонтери працюватимуть під час майбутнього Чемпіонату Європи з футболу, стадіон відкрили у тестовому режимі та стягнули кілька тисяч студентів.


Участь у ньому взяло майже 15 тисяч студентів та курсантів столичних вузів.

Замість навчання молодь обшукували, нишпорили по їхніх сумках. І головне - до державної справи першокурсників столичного інституту дизайну долучали абсолютно безкоштовно.

"Студенти висловили бажання піти на стадіон подивитися в якому стані він на сьогоднішній час знаходиться", - розповів викладач інституту дизайну та декоративного мистуцтва Валентин Голуб.

Глядачів розмістили на першому та другому ярусах північної трибуни та запропонували стати учасниками змодельованих ситуацій з надання першої медичної допомоги, тестування міцності глядацьких сидінь. Також гості стадіону мали нагоду протестувати роботу туалетів та пригоститись кавою у фаст-фудах стадіону.

Справа хоч і державна, але поява журналістів на інститутському подвір'ї чомусь засмутила викладачів. Вони так і не змогли пояснити, чи то їх попросили зібрати студентів, чи то - наказали згори.


Останні новини