У Запорізькому державному медичному університеті пройшов Олімпійський тиждень

Цими вересневими  днями  в навчальних закладах України традиційно проводиться Олімпійський тиждень.


У його рамках  цікаві заходи відбуваються і в Запорізькому державному медичному університеті. Їх організовує кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я.

Сьогодні студенти мали цікаву зустріч з юним спортивним обдаруванням - переможцем юніорського чемпіонату світу з метання молота Михайлом Коханом.

Студенти з інтересом слухали Михайла, цікавилися, як йому вдається поєднувати тренування з навчанням. Пишається онуком і завідувач кафедри кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я, доктор медичних наук, професор Євген Михалюк. Євген Леонідович – видатна спортивна особистість Запорізького краю, майстер спорту СРСР з легкої атлетики  з метання диска, багаторазовий переможець Всесоюзних і республіканських змагань. Голова обласної асоціації фахівців з лікувальної фізкультури і спортивної медицини. «Тренером Михайла є його батько,Сергій Кохан, кандидат в майстри спорту з метання молота, - повідав  Євген Леонідович. – А до спорту ми привчали хлопчика  змалку. Їздили на дачу, де я давав йому перші уроки з метання диска, ядра. Пізніше він обрав молот, це йому краще вдається. Уже майстер спорту. Юнак зараз навчається в 11 класі ліцею, добре опановує англійську, мав практику спілкування під час зарубіжних поїздок – в Туреччину, Угорщину, Кенію. Але вибір життєвого шляху попереду, одне знаю, що спорт допоможе виховати в собі риси справжнього чоловіка. Цього, до речі, я бажаю й усім нашим студентам. Принагідно згадую, що звання  майстра спорту я виборов під час студентської юності в Запорізькому державному медичному університеті».

«Михайло Кохан своїми досягненнями зробив заявку на серйозні здобутки у цьому виді легкої атлетики, - розповів професор кафедри Едуард Дорошенко. -  Він є кандидатом в Олімпійську збірну країни. Ми використовуємо кожну нагоду, щоб познайомити наших вихованців, особливо тих, хто поряд з навчанням займається спортом, з особистостями, які слугують прикладом для молоді, зразком витривалості, мужності, наполегливості в досягненні мети. Олімпійський тиждень – чудова пора для такого спілкування. Так, в минулому у нас побувало багато відомих спортсменів нашого краю. Цими днями перед студентами виступить викладач кафедри, майстер спорту СРСР міжнародного класу з кульової стрільби, учасниця Олімпійських ігор Тетяна Світлична».


Останні новини