Cтудент рівненського вишу став чемпіоном і відкриттям міжнародного турніру найвищого рівня

Студент факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування Олег Жох  став переможцем міжнародних змагань найвищого  рівня з армреслінгу «А1 – Russian Open, які нещодавно  відбулися  у Москві.


На них змагалося близько 100 спортсменів з різних країн світу, повідомляє прес-служба університету.

Олег – майстер  спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон світу та Європи з армспорту, тож привчив своїх прихильників до своїх постійних перемог. За останні два роки хлопець виграв у світовому армспорті чи не всі можливі нагороди.   У своїй ваговій категорії до 70 кілограм на ліву руку нині йому немає рівних у світі. На московському міжнародному турнірі він знову довів це, впевнено вигравши всі поєдинки і перемігши у фіналі росіянина Вадима Акбарова. Отож,   студент НУВГП  виграв чергове «золото».

Окрім того , перемігши у своїй категорії, де йому немає рівних, Олег  відважився спробувати свої сили і в абсолютній ваговій категорії, де можуть брати участь спортсмени з різною вагою. Та в переважній більшості серед 24 учасників всі були з ваговими параметрами, що перевищують 100 кілограмів.  Тож змагатися з такими руко борцями було ще й як не просто! Глядачі й спортивні коментатори, зауважують російські ЗМІ, були вражені волею до перемоги і сміливістю  Олега. Перемігши кількох найдостойніших суперників, він у суперфіналі поступився   суперваговикам Сергію Токареву і Тернесу Оперману (спортсменам з вагою понад 110 кілограм). У результаті  - потрапив у вісімку кращих атлетів світового рівня.


Останні новини