Дмитро Табачник вручив Сергію Бубці орден за розвиток спорту в Україні

Учора, за дорученням Президента України Віктора Януковича Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник за успіхи в Іграх ХХХ Олімпіади вручив орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня президенту Національного олімпійського комітету України Сергію Бубці.


Відповідно до Указу Президента України № 500/2012, Сергій Бубка нагороджений орденом за значний особистий внесок у спортивний, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю на благо України.

Дмитро Табачник, вручаючи орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня Сергію Бубці, привітав його та зазначив: «Дуже приємно, що Національний олімпійський комітет України завжди допомагає розвитку шкільного та студентського спорту. Окрім того, велику увагу Олімпійський комітет приділяє спортсменам-студентам, які беруть участь у зимових та літніх універсіадах».

У свою чергу, Сергій Бубка підтвердив, що НОК та МОНмолодьспорту й надалі співпрацюватимуть разом: «Розроблятимемо за дорученням Президента України Віктора Януковича Державну програму для підготовки до ХХХІ Олімпійських ігор, яка передбачатиме розвиток масового спорту, створення умов для досягнення українськими спортсменами високих результатів на світовій спортивній арені».

Окрім того, президент НОК позитивно відзначив, що в новому Державному стандарті шкільної освіти з 2012/2013 навчального року в початковій школі щодня проходитиме заняття з фізичної культури, а у старшій школі замість двох годин на тиждень – три години, що відповідає кращим світовим традиціям.


Останні новини