Студенти та викладачі «Львівської політехніки» активно долучаються до спорту

Барвисте і гучне свято молодості, сили, краси, що присвячене 60-річчю cпортивного клубу Національного університету “Львівська політехніка” і підбиттю підсумків спортивної та фізкультурно-масової роботи у 2012 році, відбулося днями у палаці спорту ВНЗ.


Відкрив урочистість ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало. Він наголосив, що університет традиційно займає провідні позиції в Україні не лише за успіхами у навчально-науковій роботі, а й у спорті, фізичному загартуванні своїх вихованців. Львівські політехніки вибороли першість з багатьох видів спорту, що входили у програму  Третіх студентських спортивних ігор України. Цінно те, що усі керівники навчально-наукових інститутів особисто підтримують прагнення студентів зміцнювати своє здоров'я, добиватися високих спортивних результатів.

Активно долучаються до фізкультури та спорту й викладачі університету. З ініціативи ректора для них нещодавно відновлено  спартакіаду  з п'яти видів спорту. Торік, скажімо, у цих захоплюючих змаганнях взяли участь понад 280 осіб.

Нині у Львівській політехніці  культивується понад 40 видів спорту. У різноманітних секціях займаються майже 900 студентів, а  в групах здоров'я — ще  1000.  Серед студентів-спортсменів — 131  кандидат у майстри спорту, 32 майстри спорту, 2 майстри спорту міжнародного класу.

Ректор університету професор Юрій Бобало, який і сам долучається до спортивних змагань, нагородив десятьох кращих спортсменів за підсумками минулого спортивного року:  Віталія Вергелеса  (веслування на каное), який представляє Інститут інженерної механіки та транспорту, Ірину Дубас (стрільба з лука, Інститут архітектури), Івана Винницького (санний спорт, Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології), учасника Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні Віктора Дідуха (настільний теніс, Інститут економіки та менеджменту), Ромаа Кутного (регбі, Інститут енергетики та систем керування), Романа Стецяка (важка атлетика, Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології), Івана Короля (пауерліфтінг, Інститут інженерної механіки та транспорту), Андрія Данилевича (бокс, Інститут інженерної механіки та транспорту), Дениса Тютюнника (баскетбол, Інститут будівництва та інженерії довкілля), Катерину Качан (баскетбол, Інститут інженерної механіки та транспорту).

У номінації “Кращий тренер та кращі команди 2012 року” відзначені Анатолій Заверікін та команда з баскетболу, Ігор Тихий та команда з настільного тенісу, Оксана Заліско та команда зі спортивного орієнтування.

Торік у Львівській політехніці відбулася традиційна Універсіада серед інститутів з 18 видів спорту, у якій взяли участь півтори тисячі студентів. Перше загальнокомандне місце посіли спортсмени Інституту телекомунакацій, радіоелектроніки та електронної техніки, друге місце – Інституту  економіки та менеджменту, третє місце — Інституту  комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Відзначено також переможців  спартакіади серед викладачів.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода відзначив почесними грамотами спортивний клуб Львівської політехніки та провідних викладачів кафедри фізичного виховання ВНЗ, зокрема, її завідувача  Заслуженого тренера України,  професор Віктора Корягіна.

Cпортивне дійство супроводжувалося показовими виступами кращих спортсменів і номерами колективів  художньої самодіяльності.

За матеріалами прес-служби "Лвівської політехніки"


Останні новини