Наймолодший в історії чемпіон світу з кікбоксингу та тайського боксу вже знає до якого вузу буде вступати

21 березня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася зустріч чемпіону світу з кікбоксингу серед професіоналів за версією W5 Аліма Набієва з представниками полтавських ЗМІ.


Алім розповів про свої успіхи та досягнення та поділився з журналістами планами на майбутнє, серед яких не лише перемоги та нові здобутки на ниві спорту, а й здобуття вищої освіти, повідомляє прес-служба університету.

Вже протягом двох років ПолтНТУ активно співпрацює зі спортивним клубом «Легіон»: ще до отримання університетом ліцензії на підготовку спеціалістів за напрямом «Здоров’я людини» Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка здійснював фахову підготовку спортсменів. За словами ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка, тісна, конструктивна співпраця університету з клубом «Легіон» вже дає свої результати: одна з більш ніж двадцяти діючих у ПолтНТУ спортивних секцій – секція з кікбоксингу та тайського боксу – а цей вид спорту користується великою популярністю серед юних спортсменів Полтавщини. Вже двічі на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводили Відкритий чемпіонат Полтавської області з кікбоксингу та тайського боксу. Крім того, здебільшого, ті спортсмени, що проходили підготовку в клубі «Легіон» – в майбутньому вступають до ПолтНТУ на кафедру фізичного виховання, спорту та здоров’я людини.

Президент клубу «Легіон» Олег Панкратьєв подякував ректору ПолтНТУ за надання потужної спортивної бази для проведення тренувань, змагань та прес-конференцій, та зауважив: «Ця прес-конференція – результат не лише наполегливих тренувань Аліма Набієва, кропіткої роботи його тренера – старшого тренера збірної Полтавської області з тайського боксу та кікбоксингу Руслана Кривуші, а й плідної співпраці та партнерських відносин між ПолтНТУ та клубом «Легіон».

Алім Набієв здобув перемогу на турнірі «Grand Prix Bratislava» і став новим чемпіоном світу з кікбоксингу серед професіоналів за версією W5 у ваговій категорії до 71 кг. Полтавчанин в першому бою переміг німця Тефіка Суну, а у вирішальному – словака Володимира Кінського. Алім увійшов в історію кікбоксингу за версією W5, як наймолодший чемпіон світу – на сьогодні він залишається наймолодшим чемпіоном світу серед професіоналів.

Як зазначив тренер юного спортсмена Руслан Кривуша, Алім серед своїх суперників та спортсменів-кікбоксерів здобув неформальне прізвисько – Професор. Західні експерти відзначають інтелектуальний стиль ведення бою Аліма Набієва, його здатність слідувати чіткому, розробленому заздалегідь плану, та водночас – здатність швидко пристосовуватись до найменших змін у поведінці суперника. «Сильний боєць розуміє, що план має не лише він сам, але і його суперник, – зазначив молодий чемпіон, – В бою єдиний план – це перемога, все інше – імпровізація».

Завдяки своїй невичерпній енергії, відповідальності, самодисципліні та природному завзяттю, Алім прийняв рішення вступати в цьому році до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на напрям підготовки «Здоров’я людини», поєднуючи здобуття вищої освіти та наполегливі тренування. Тож нові досягнення та перемоги чекають на нього тепер не лише на ниві спорту, а й у навчанні.


Останні новини