Першість в Універсіаді України з кульової стрільби виборов студент КрНУ імені Михайла Остроградського

Чемпіоном Універсіади України з кульової стрільби став студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Андрій Сировня.


1 – 5 квітня 2013 року у м. Львів на спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулися змагання зі стрільби кульової ХІ літньої Універсіади України.

Цьогоріч для участі у боротьбі за першість Універсіади України до Львова прибули 128 найсильніших спортсменів, що представили команди 38 вищих навчальних закладів України з 13 областей України, Автономно Республіки Крим та м. Київ.

Студенти та аспіранти змагалися у вправах з малокаліберного, пневматипістолетів, пневматичної та малокаліберної гвинтівки. У вправі МГ-9 в особистому заліку Андрій Сировня став переможцем, а у вправі МГ-6 – срібним призером. Михайло Пономаренко, студент  КрНУ імені М. Остроградського, посів шосте місце.

Саме на цих змаганнях відбувся відбір кандидатів до складу збірної команди України, до якої увійшов студент КрНУ імені М. Остроградського Андрій Сировня. Переможець візьме участь у у ХХVІІ Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться 12 – 17 липня 2013 року в м. Казань (Російська Федерація).


Останні новини