Студентська збірна України здобула одинадцять медалей Універсіади-2013

Станом на 13.00 год 8 липня 2013 року у скарбничці студентської збірної України на XXVII Всесвітній літній Універсіаді-2013 в Казані вже 11 медалей різного ґатунку – одна золота, шість срібних та чотири бронзові.


За кількістю здобутих нагород українська студентська команда займає друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед лише росіян, в активі яких 22 нагороди.

Перше «золото» нашій команді принесла олімпійська чемпіонка Лондона-2012 Наталя Довгодько, яка виграла півторакілометровий заїзд серед веслувальниць-одиночниць.

Срібними медалістами стали борці на поясах Дмитро Косенко (вага до 62 кілограм) та Олександр Гордієнко (вага понад 100 кілограм).

Не важким для вітчизняних представників академічного веслування виявився сьогоднішній день. Упродовж кількох годин срібними призерами Універсіади стали чоловічі екіпажі-двійки без рульового, двійка-парна, вісімка, і двійка-парна (легка вага).

«Бронза» в активі борця на поясах Умера Бєланова (вага до 68 кілограм), а також веслувальних екіпажів двійка-парна (жінки), четвірка без рульового (жінки), Сергій Гуменний (академічне веслування, одиночка).

Щиросердно вітаємо чемпіонів і призерів Універсіад-2013 з медальним доробком та зичимо подальших звершень на благо спортивної України!


Останні новини