У НТУ «ХПІ» триває баскетбольний турнір «Кубок Ректора»

24 вересня 2013 року у спорткомплексі «Політех» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» стартував традиційний турнір Кубок Ректора НТУ «ХПІ».


Триватиме він 5 днів і завершиться 28 вересня. Цього року в ньому беруть участь не лише українські команди, а й гості з Російської Федерації - команди з Курська і Ухти, повідомляє прес-служба університету.

У перший день відбулися 2 матчі , в яких зустрілися команди з Маріуполя та Курська, зустріч завершилася з рахунком 80:98 на користь команди Курська, а також команда НТУ «ХПІ» зіграла з командою з Ухти , вигравши з рахунком 91:68.

Матчі можна було побачити і дистанційно, так як була організована їх онлайн- трансляція в мережі Інтернет.

Перший турнір «Кубок Ректора» відбувся у 2011 році. Вже тоді він набув статусу міжнародного: у ньому брали участь чемпіони Казахстану того сезону - команда Барси Атирау.

Третій рік поспіль турнір проходить за ініціативи ректора НТУ «ХПІ» Леоніда Товажнянського, який підтримує команду університету, що бере участь у Національному чемпіонаті України серед чоловічих команд Вищої ліги, Міжнародної студентської баскетбольної лізі, Кубку України та інших змаганнях, а також сприяє розвитку баскетболу в Харкові в цілому.


Останні новини