Студент другого курсу РВУФК Михайло Греханов – чемпіон України з велоспорту

Успішно завершують спортивний сезон велосипедисти Республіканського вищого училища фізичної культури.


Зокрема, другокурсник Михайло Греханов на Всеукраїнській першості з велоспорту серед юніорів, яка проходила в Кам’янець-Подільському, виграв золоту медаль з маунтенбайку. Окрім того, Михайло Греханов виконав норматив майстра спорту України з велоспорту. Новоспечений чемпіон тренується у заслужених тренерів України Миколи Розуменка та Володимира Федорова, повідомляє прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

На чемпіонаті України з велоспорту на шосе серед юнаків в Феодосії (Автономна Республіка Крим) велосипедисти РВУФК показали високі результати. Так, учень десятого класу Владислав Салтасюк виграв гонку вгору, виконавши норматив майстра спорту України з велоспорту. У дівчат «сріблом» і «бронзою» відзначилися підопічні тренера майстра спорту міжнародного класу Олени Святецької. Одинадцятикласниця Христина Кондратенко разом з цьогорічною випускницею РВУФК Анастасією Гайдук фінішувала другою у парній гонці серед юніорок. Дві бронзові нагороди на рахунку учениці 10-го класу Аліни Шипаєвої. Спочатку Аліна фінішувала третьою на дистанції «гонка вгору», а потім разом з одинадцятикласницею Тетяною Бузько була третьою в парній гонці серед дівчат.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав переможців і призерів всеукраїнських змагань та їхніх наставників та побажав їм успішних виступів і на міжнародній арені, де вони незабаром у складі збірної України захищатимуть спортивну честь нашої держави.


Останні новини