Дмитро Табачник відкрив студентське спортивне містечко для миколаївської молоді

З метою виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» на Миколаївщині 11 жовтня 2013 року Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник разом з керівниками обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування відкрив перший студентський стадіон в Україні.


Як повідомляє прес-служба МОН, відкриття студентського спортивного містечка сприятиме залученню молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя. На знаковій події – відкритті нового спортивного об’єкту міста Миколаєва була присутня студентська молодь міста. Спершу Міністр освіти і науки  Д. Табачник, голова Миколаївської облдержадміністрації М. Круглов, голова Миколаївської  обласної ради І. Дятлов разом з олімпійською чемпіонкою О. Харлан відкрили Алею олімпійської слави. Міністр побажав, щоб на Алеї слави щороку з’являлися нові імена.

На відкритті стадіону у вітальному слові Дмитро Табачник висловив сподівання, що молодь міста корабелів здобуватиме нагороди всіх рівнів.

Голова Миколаївської облдержадміністрації наголосив, що влада має намір розширювати спортивний комплекс і у 2014 році відкрити фехтувальну залу, а у подальшому критий зал для ігрових видів споруд.

Міністр розпочав футбольний сезон на новому стадіоні символічно –  здійснивши перший удар по м’ячу.

Зі словами вдячності від імені студентства Миколаївщини виступила бронзова призерка Всесвітньої студентської Універсіади-2013, майстер спорту з академічної греблі Ілона Романеску.


Останні новини