Українські студентки – чемпіонки зимової Універсіади-2013 в лижній естафеті

Жіноча збірна України стала чемпіоном та здобула золоту медаль на ХХVІ Всесвітній зимовій Універсіаді в естафеті 3х5 кілометрів з лижних гонок.

За нагороди змагалися 17 збірних. На першому етапі виступала майстер спорту міжнародного класу Катерина Григоренко (Львівський державний університет фізичної культури). Чемпіонка та призерка нинішньої Універсіади з усіх сил прагнула якнайшвидше дійти до фінішу першого етапу. Та передала символічну естафетну паличку тільки четвертою. А виграла перший етап російська лижниця. На другому етапі справжній спортивний подвиг здійснила студентка Української академії банківської справи Національного банку України майстер спорту Марина Анцибор. Харків’янка вже до середини своєї п’ятикілометрової дистанції не тільки надолужила втрачене, а й обійшла усіх суперниць і першою відправила на заключний третій етап майстра спорту Катерину Сердюк (Харківська державна академія фізичної культури). Вона переконливо подолала п’ять кілометрів і фінішувала з чемпіонським результатом.

Тепер на рахунку нашої збірної 7 медалей (2-3-2) і дев’яте місце в загальнокомандному заліку.