Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний - чемпіон зимової Універсіади-2013

Студент Тернопільського національного  педагогічного університету імені В.  Гнатюка Дмитро Підручний виграв п’ятнадцятикілометрову гонку з біатлону із загальним стартом і став володарем повного комплекту нагород ХХVІ Всесвітньої зимової Універсіади-2013.


Тепер на рахунку тернопільського біатлоніста золота, срібна і бронзова медалі, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

На старт гонки вийшло майже тридцять спортсменів. Серед них – п’ятеро українських студентів. Потужно розпочали гонку Дмитро Підручний і стрімко пройшов заключний відрізок дистанції, фінішувавши з результатом 39 хвилин, 0,8 секунди. Другим закінчив гонку Томас Крупчик, який відстав від Дмитра Підручного на 28, 4 секунди. «Бронза» дісталася Дмитру Йолкіну.

Після переможного фінішу  чемпіона привітали голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Баженков та президент Спортивної студентської спілки України Василь Кремень. Зокрема, Євген Баженков передав палкі вітання з вдалим виступом від Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.

Після цієї гонки з біатлону в скарбниці збірної України вісім медалей (3 золоті, 3 срібні та дві бронзові) і восьме загальнокомандне місце.


Останні новини