Магістрантка Сумського державного університету завоювала олімпійську «бронзу»

9 лютого магістрантка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету Віта Семеренко здобула бронзову медаль на ХХІІ зимових Олімпійських іграх у місті Сочі (Російська Федерація), змагаючись у біатлонному спринті на дистанції 7,5 км.


Українська спортсменка подолала дистанцію без єдиного промаху. Ця «бронза» стала першою олімпійською нагородою збірної України, повідомлояє прес-служба СумДУ.

Віта розпочала гонку з пізнім (62-м) стартовим номером. На першу стрільбу вона прийшла з відставанням близько 20 секунд. Влучна стрільба дозволила їй піднятися у ТОП-15. На останньому колі спортсменка показувала четвертий, а на деяких відрізках і другий час. Навіть за 150 метрів до фінішу Віта йшла на другій позиції, але у підсумку на дві секунди поступилася росіянці Ользі Вілухіній. «Золото» здобула представниця Словаччини Анастасія Кузьміна.

Університет вітає спортсменку з підкоренням олімпійської вершини і бажає подальших блискучих перемог!

Нагадаємо, загалом у зимових Олімпійських іграх у Сочі беруть участь шість студентів Сумського державного університету: Віта та Валя Семеренко, Юлія Джіма, Марія Панфілова, Сергій Седнєв, Олексій Красовський.

Фото:


Останні новини