Спортсмени, які навчаються в УДПУ імені Павла Тичини, здобули чергові перемоги

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  знову відзначилися на спортивних змаганнях та здобули призові місця.


Так, нещодавно в місті Харків відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Ованеса Саакяна, в якому взяли участь близько 150 спортсменів восьми вагових категорій з Вірменії, Грузії, Росії, Молдови та України. Честь збірної команди України представляв студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василь Шуптар. Серед 20 учасників у ваговій категорії  до 61кілограма Василь став кращим, завоювавши І місце.

У чемпіонаті України з боксу серед дівчат-юніорок, дівчат-молоді та жінок  три спортсменки  з УДПУ  представляли Черкаську область (всього у команді області було 7 боксерів різного віку), а загалом участь у змаганнях взяли найкращі боксери України. Змагання відбувалися в м. Трускавець і були відбірковими до чемпіонату Світу, який проходитиме наприкінці весни у Болгарії.  Призеркою чемпіонату України серед дівчат-молоді у ваговій категорії до 75 кг стала студентка факультету початкової освіти університету Крістіна Кіндратенко, яка посіла 3-місце, а також виконала норматив кандидата в майстри спорту України.


Останні новини