Президент НОК України висловив вдячність СумДУ за розвиток спорту

Вітання від Президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки зачитано на церемонії нагородження переможців обласного громадського рейтингу «Спортивна особистість Сумщини».


«Висловлюю слова глибокої вдячності ректору Сумського державного університету Анатолію Васильєву, керівництву та колективу вищого навчального закладу за плідну співпрацю з Сумським обласним відділенням НОК та розвиток олімпійських видів спорту.

За багаторічну історію навчальний заклад виховав велику кількість талановитих спортсменів, завдяки яким формується здорова нація та складається позитивний імідж нашої країни на міжнародній арені», – йшлося у вітанні, яке зачитала голова Сумського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, срібна призерка Олімпійських ігор Олена Петрова.

«Сумський державний університет давно відчуває і позиціонує себе як університет фізичної культури і спорту. В закладі розвивається 32 види спорту, працює 55 спортивних секцій», – акцентував ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

Серед студентів і магістрантів університету – учасники та призер Олімпійських ігор у Лондоні, 6 учасників (у тому числі, 3 чемпіони та призерка) Олімпійських ігор у Сочі, 29 переможців і призерів чемпіонатів і кубків Європи та світу, 105 переможців і призерів чемпіонатів України.

За словами Анатолія Васильєва, університет забезпечує професійне майбутнє зірок спорту. У СумДУ вони здобувають освіту спортивних менеджерів, спортивних журналістів, економістів тощо.


Останні новини