Студенти УДПУ імені Павла Тичини прославили Україну на світових чемпіонатах

В червні в м. Оулінс (передмістя Ліона) Франція відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед студентів, чоловіків, жінок, юніорів, ветеранів (чоловіків і жінок).  У змаганнях взяло участь понад 100 учасників.


Подвійне «золото» та срібло здобув на чемпіонаті  студент 1 курсу факультету фізичної культури УДПУ імені Павла Тичини Валентин Хмільовий. У ваговій категорії до 70 кг спортсмен був першим серед студентів та юніорів, а серед дорослих піднявся на другу сходинку.

Добре відомий серед спортсменів-кікбоксерів студент цього ж університету Артем Савенко повернувся з кубка світу з кікбоксингу "BestFighter", який днями проходив у місті Ліньняно, Саббіадоро, Італія. У  розділі фул-контакт у ваговій категорії до 63.5 кг Артем здобув бронзову нагороду.

Після повернення до університету зі студентами-тріумфаторами спортивних досягнень зустрілися ректор, професор Наталія Побірченко та декан факультету фізичної культури, доцент Галина Безверхня. Наталія Семенівна  щиро привітала хлопців зі спортивними досягненнями, поцікавилась  подальшими планами.  На зустрічі також йшлося про умови  підготовки до змагань. В університеті роблять все, щоб ніщо не могло стати студентам факультету фізвиховання на заваді у досягненні омріяної мети.  У навчальному закладі підносять планку своєї відповідальності за здобутки своїх спортсменів (і не тільки спортсменів),  і весь час  намагаються тримати її на високому рівні.

І Валентин Хмільовий, і Артем Савенко подякували за увагу до їх спортивної кар’єри з боку керівництва університету, за постійну  суттєву підтримку,  котра сприяє росту їхніх  досягнень.  Хлопці розповіли, що зараз, коли в Україні така важка ситуація, вони відчували себе посланцями народу незламної країни, яка бореться за свою цілісність. Наші спортсмени відчули на змаганнях велику повагу до України як до  вільної держави. Валентин та Артем довели, що бойовий козацький дух, притаманний українцям, не здатні зламати ніхто і ніщо, ніякі обставини.


Останні новини