Студенти ОНАХТ вдало поєднують спорт із відпочинком

Кожен рік Одеська національна академія харчових технологій разом з іншими ВНЗ проводить спортивні змагання серед студентів на відкритому повітрі, а саме на березі Чорного моря.


Цього року місцем зустрічі було обране селище міського типу Затока Білгород-Дністровського району. Студенти організовано зібрались біля академії і відправилися у подорож. Спочатку була традиційна церемонія відкриття з привітаннями і оголошенням плану проведення дозвілля.

Волейбол, футбол, баскетбол, квест, гра “Мафія” - де тільки не можна було спробувати свої сили! Всі ми за активний та здоровий спосіб життя, саме тому жодному сумувати не довелося, - ділиться враженнями Голова профбюро факультету економіки, бізнесу і контролю ОНАХТ Макарова Софія.

Студенти настільки були захоплені відпочинком, що ніхто не помітив як швико сплинув час. День промайнув швидко і цікаво. Всі учасники зустрічі  отримали море позитивної енергії і запалу.

Ввечері  культурно-масова частина плавно перейшла у спілкування з друзями. Студенти розпалювали багаття, розповідали один одному яскраві моменти життя, сміялися та жартували.

Танці, море, чудова компанія - що ще потрібно для прекрасного відпочинку?!  Незважаючи на постійне ігнорування ранкової гімнастики у повсякденному житті, ранкова колективна гімнастика на відкритому повітрі, на березі Чорного моря прийшлася до душі кожному, всіх підбадьорила та сповнила новим позитивним настроєм.

Під час закриття спортивних змагань  в урочистих умовах були підведені підсумки, переможці були нагородженні дипломами та призами. Серед шести команд-учасниць команди з футболу та волейболу Одеської национальної академії харчових технлологій зайняли перші місця та отримали дипломи. В загальнокомандному заліку команда ОНАХТ зайняла почесне друге місце і отримала кубок.

Ірина Мунтян,
редактор ОНАХТ


Останні новини