На засіданні Спортивної студентської спілки України обговорено підготовку до зимової Всесвітньої Універсіади

Учора, 18 листопада 2014 року, в залі засідань вченої ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулося засідання Виконкому ВГО «Спортивна студентська спілка України».


У засіданні взяв участь голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник, повідомляє прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Члени Виконавчого комітету Спортивної студентської спілки України головну увагу приділили підготовці вітчизняної національної команди студентів до ХХVIІ Всесвітньої зимової Універсіади-2015.

На початку наради голова Спортивної студентської спілки Василь Кремінь нагородив золотою медаллю Дмитра Косенка, золотого призера літньої Універсіади в Казані з боротьби на поясах у ваговій категорії до 62 кілограм довгоочікуваною нагородою. Нагадаємо, що у 2013 році Дмитро виборов друге місце, але за дискваліфікацію суперника від автоматично став золотим призером.

Тренер-методист Центральної школи вищої спортивно майстерності освітянського Спорткомітету Маргарита Пугачевська проінформувала членів Виконкому щодо кількісного складу спортивної студентської делегації для участі у ХХVIІ Всесвітній зимовій Універсіаді. Таким чином, до складу збірної України увійде 102 особи. Серед них – 68 спортсменів, 19 тренерів, 6 лікарів і 9 працівників штабу.

З слушною пропозицією до колег звернувся член Виконкому Спортивної студентської спілки, член НОК України та голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Євген Баженков. Він, зокрема, підкреслив, що варто було б у скрутну для країни годину приділити головну увагу та надати фінансову підтримку тим видам спорту, які є більш розвиненими. Тому представники цих видів мають непогані шанси на призові місця на зимовій Універсіаді-2015. А це першочергове фінансування змагань з біатлону та лижних перегонів, адже спортсмени саме цих видів спорту отримали на зимовій Універсіаді в італійському Тренто найбільше медалей.

З інформацією про підготовку та формування збірної студентської команди України з біатлону до ХХVIІ Всесвітньої зимової Універсіади виступив старший тренер з біатлону Роман Бондарук. За його словами, пріоритетними змаганнями для біатлоністів наразі залишається зимова Універсіада-2015. Таким чином, підготовка спортсменів проходить з основним акцентом на зимову Універсіаду-2015. Тренер наголосив, що наші біатлоністи фахово підготовлені та готові до відповідальних стартів сезону. Роман Бондарук зазначив, що окрім збірної, ще заявлено мінімальний, але обов’язковий склад персоналу у кількості п’яти чоловік (серед них ? тренери і масажист) .

Старший тренер Володимир Нечаєв поінформував членів Виконкому про підготовку та формування збірної студентської команди України з лижних перегонів до ХХVIІ Всесвітньої зимової Універсіади. Він підкреслив, що підготовка до змагань йде «повним ходом» і додав, що найбільше покладаються на результати жіночої збірної.

Генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Валентин Гаврилко  розповів про затвердження інструкції зі сплати членських внесків до Спортивної студентської спілки України.

Наприкінці наради Василь Кремінь запропонував колегам переглянути склад Виконкому Спортивної студентської спілки України. Таким чином, за рішенням членів спілки новоприйнятими членами Виконкому стали: голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член НОК України Михайло Мельник, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євген Імас і В’ячеслав Гамов.

Член Виконкому Спортивної студентської спілки України, ректор Львівського державного університету фізичної культури, доктор педагогічних наук Євген Приступа зазначив: «Це надзвичайно важливий Виконком. Ми переконалися, що усі відповідні служби, міністерства, Комітету, національних федерацій, Спортивної студентської спортивної спілки. Керівникам вишів, особливо спеціалізованих варто постійно бути в курсі подій щодо підготовки до Універсіади і допомагати спортсменам якнайкраще підготуватися до змагань.  Пропоную вітчизняним вишам узяти своєрідне шефство над кожним спортсменом».

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник  зауважив, що на сьогодні ще не відомий остаточний склад збірної, яка представлятиме Україну на зимовій Універсіаді-2015, але підкреслив, що наші спортсмени завжди серед найкращих: «Вірю і сподіваюся, що цьогоріч наші «зірки спорту» на найвищому рівні продемонструють майстер-клас  на Універсіаді і порадують співвітчизників медалями найвищого ґатунку. Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України за безпосередньої підтримки Міністра освіти і науки уважно відслідковує підготовку наших студентів до важливої світової події і надає всебічну фінансову та матеріально-технічну підтримку кожному спортсмену-студенту».

Також варто зазначити, що сьогодні члени Виконкому ознайомилися з новими варіантами спортивної форми.


Останні новини