Євген Суліма привітав спортсменів-учасників ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади

9 серпня 2011 року Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма привітав спортсменів-учасників ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади, яка відбудеться 12-23 серпня 2011 року в м. Шенжень (Китайська Народна Республіка).


В урочистостях взяли участь директор Департаменту взаємодії з центральними органами виконавчої влади та забезпечення діяльності Міністра Євген Баженков, Перший заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Микола Золотаревський, директор Республіканського вищого училища фізичної культури Володимир Тібабішев, а також тренери і наставники спортивних команд, які давали останні настанови своїм спортсменам та бажали їм виключно перемог.

 

Зокрема, тренер збірної з фехтування, Петро Азарченко, зазначив, що «на Універсіаду відправляється 21 спортсмен і весь склад команди здоровий». Стосовно запланованих результатів, тренер підкреслив, що спортсмени «завжди їдуть за медалями та високими місцями», і як доказ навів приклад перемоги на Олімпіаді-2008 в Китаї.

Віталій Самотуг, тренер збірної з дзюдо, також відзначив відмінний стан здоров’я своїх підопічних. Серед основних конкурентів на змаганнях він виокремив збірні Японії, Кореї, Росії та Монголії і запевнив, що «українська збірна з дзюдо на Універсіаді буде намагатися перемагати».

Вітаючи спортсменів, Перший заступник Міністра Євген Суліма зазначив, що Міністерство дійсно доклало максимальних зусиль, аби Україну на Універсіаді представила якомога більша кількість достойних спортсменів. «Міністр Дмитро Табачник особисто займався тим, щоб максимально приділили увагу підготовці та організації спортсменів, щоб Україну представляли на достойному рівні на Універсіаді. І приємно, що багато підприємців та організацій відгукнулися допомогти. Добре, що ще залишається відчуття «ліктя і гордості». І тому хотів сказати, що ми чекаємо вас з високими результатами. Дай Боже, щоб ті сподівання, які на вас покладаються, були виправдані», - сказав Євген Суліма.

Він також нагадав, що на цьогорічній зимовій Універсіаді українська команда посіла третє місце, завоювавши 15 медалей, і побажав учасникам літньої Універсіади виступити ще краще.

«Спортсмени – люди витривалі, а головне – вимогливі до себе, і хочеться вірити, що ви зможете упоратися з температурними перепадами і зібрати сили для результату. Бажаю удачі, успіхів, міцного здоров’я та перемог», - наголосив Євген Суліма.

Довідка:

Спортсмени Універсіади змагатимуться з 24 видів спорту. Збірна команда України братиме участь у змаганнях з 20 видів спорту.

На ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді Україну представлятимуть 316 осіб, з них: 293 спортсменів і тренерів, 15 суддів, 8 членів штабу.

До складу команд включені кращі спортсмени-студенти, члени національних збірних команд України з видів спорту: 22 легкоатлета, 21 фехтувальник, 20 футболістів, 17 стрільців, 17 дзюдоїстів, 12 баскетболістів, 10 гімнастів, 10 стрибунів у воду, 7 шахістів та багато інших.


Останні новини