Знаковим та успішним для спортсменів УДПУ імені Павла Тичини видався грудень 2014 року

На змаганнях з гирьового спорту, що відбулися нещодавно в місті Бориспіль, університет представляли студенти факультету фізичного виховання Валентин Хмільовий та Олег Легін.


Понад 100 спортсменів боролися за Кубок України. За результатами змагань у ваговій категорії до 70 кг з результатом 100 раз 2*32кг Олег Легін зайняв VІ місце. У ваговій категорії до 75 кг Валентин Хмільовий виборов почесне І місце з результатом 190 раз 2*32кг.

Збірна команда університету взяла участь у змаганнях з легкої атлетики за програмою І Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходили в легкоатлетичному манежі СДЮСШОР міста Черкаси. До складу команди ввійшли кращі легкоатлети факультету фізичного виховання: Олександр Літвін, Олександр Войку, Ілонна Заіка, Дмитро Тарасенков, Євгеній Білей, Вікторія Таран, Андрій Стороженко, Віталіна Скала, Катерина Богуш, Владислав Трастанкулов, Владислав Пристінський, Анастасія Скориніна,Тетяна Чорнокозинська, Аліна Марункевич. За результатами змагань збірна УДПУ посіла ІІІ місце серед вишів Черкаської області.

У чемпіонаті Світу з пауерліфтингу, багаторазового жиму лежачи та одноразового жиму за версією GPF, що проходив напередодні в місті Києві на спортивній базі Вищого республіканського училища фізичної культури, взяли участь викладач факультету фізичного виховання Сергій Ільченко та студент  Мангіян Андранік. Серед майже 200 атлетів з Білорусії, Росії, Грузії, Болгарії, України представники УДПУ вибороли «золото» і «срібло».

У ваговій категорії до 90 кг з багаторазового жиму лежачи студент Андранік Мангіян посів ІІ місце; викладач кафедри спортивних дисциплін Сергій Ільченко у ваговій категорії до 82,5 кг з багаторазового жиму лежачи став кращим і виборов І місце.

Перемога спортсменів вишу на змаганнях такого високого рівня – заслужена і очікувана, це  показник їх щоденної та напруженої підготовки.

Фото:


Останні новини