Спортсмени ПНУ ім.Василя Стефаника представлятимуть Івано-Франківщину на ХХVII Всесвітній зимовій Універсіаді

ХХVII Всесвітня зимова Універсіада відбудеться в  місті Штрбське Плесо (Словацька Республіка) з 24 січня по 02 лютого 2015 року.


У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника 16 січня відбулася зустріч ректора університету, професора Ігоря Цепенди зі студентами  факультету фізичного виховання і спорту, майстрами  спорту України зі стрибків на лижах з трампліну Ігорем Якібюком, Віталієм Калініченком та кандидатом у майстри спорту України зі стрибків на лижах з трампліну Віталієм Додюком, які представлятимуть Івано-Франківщину на ХХVII Всесвітній зимовій Універсіаді.

На заході також були присутні головний тренер збірної команди України зі стрибків на лижах з трампліну Василь Кузьмич Прокопюк, декан факультету фізичного виховання і спорту, професор Микола Соя, представники Благодійного фонду «Фонд Олександра Шевченка – новий Івано-Франківськ».

Під час зустрічі ректор університету Ігор Цепенда зазначив, що студенти навчального закладу вже не вперше беруть участь у Всесвітній зимовій Універсіаді та стають її призерами. Зі своєї сторони Ігор Євгенович подякував Міністерству освіти і науки України та Благодійному фонду «Фонд Олександра Шевченка – новий Івано-Франківськ», які спільно з університетом забезпечили фінансування участі спортсменів в Універсіаді.

В рамках програми Універсіади пройдуть змагання з біатлону, лижних перегонів, лижного двоборства та стрибків на лижах з трампліну. До складу збірної України  ввійшло 68 спортсменів, серед яких і вихованці університету  Ігор Якібюк, Віталій Калініченко та Віталій Додюк.


Останні новини