Харківські студенти почали боротьбу за медалі XXVII Всесвітньої зимової Універсіади

Змагання, які цьогоріч проводяться відразу в двох країнах - словацьких селищах Осрблье і Штрбске Плесо, а також в іспанському місті Гранада, зібрали понад 1500 спортсменів з 43 країн світу, які розіграють медалі в 11 видах спорту.


Україна представляють 57 спортсменів, які будуть боротися за медалі у 8 видах спорту: біатлоні, лижних гонках, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, стрибках з трампліну, сноуборд, фігурне катання та шорт-треку.

До складу студентської збірної України увійшли 10 харків'ян. Руслан Переходу, Катерина Сердюк, Оксана Шаталова та Олександра Андрєєва будуть боротися за медалі у лижних гонках, а Марія Долгополова, Євген Гутенєв, Артем Хмелевський, Станіслав Омельченко та Олександр Желтоног - в шорт-треку.

У перший день змагань золоту медаль у біатлоні в індивідуальній гонці на 15 км серед чоловіків виборов студент Сумського державного університету Дмитро Русинів.

Два комплекти нагород були розіграні і в лижних гонках. На жаль, українським спортсменам в число призерів увійти не вдалося. В жіночому спринті кращий результат серед українок, 12-е місце, показала Марина Анцибор з Сумської області, харків'янка Катерина Сердюк посіла 13-е місце. Переможницею на цій дистанції стала Анастасія Слонова з Казахстану. Серед чоловіків у спринті Руслан Переходу був 22-ї, а Олексій Красовський із Сум зайняв 20-е місце. Перемогу здобув Андрій Ларков з Росії.

Попереду у лижників ще п'ять днів змагань. Майстри шорт-треку свої змагання розпочнуть 11 лютого, повідомляє прес-служба ХОДА.


Останні новини