Скарбниця медалей української студентської збірної на Універсіаді поповнюється!

15 серпня на ХХVI змаганнях Всесвітньої літньої Універсіади у м. Шенжень (Китайська Народна Республіка) українські студенти вибороли три медалі.


Третє за рахунком золото для нашої держави здобула олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу, фехтувальниця Ольга Харлан. Студентка Національного університету кораблебудування (м. Миколаїв) переконливо пройшла шлях до золотої медалі, не залишивши суперницям жодного шансу.

В абсолютній першості зі спортивної гімнастики на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Микола Куксенков – студент Національного університету фізичного виховання і спорту. Срібну нагороду у змаганнях з плавання завоювала студентка Харківської державної академії фізичної культури – Дар’я Степанюк. На дистанції 100 м вільним стилем їй не вистачило буквально миті, щоб стати нашою «золотою рибкою».

Продовжують свою переможну ходу пляжні волейболісти Сергій Попов та Валерій Самодай, які переграли в першому та другому елімінаційних раундах з однаковим рахунком 2:0 відносно команду Об’єднаних Арабських Еміратів та команду Французької Республіки. Також порадували наші волейболістки, які виграли у фаворитів, збірної Італії, з рахунком 3:1 по сетах.

Станом на 15 серпня у активі української команди вісім нагород: 4 золоті, 3 срібні та одна бронзова.
Вітаємо усіх медалістів та бажаємо подальших перемог!


Останні новини